zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertOFERTY NIERUCHOMOŚCI Na wynajem

sortuj
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Zwycięstwa

 

1 060 zł

Atrakcyjna, nowoczesna, jasna kawalerka, do wynajęcia, po remoncie przy ulicy Zwycięstwa w Koszalinie vis a vis Rynku Staromiejskiego, znajdująca się w bloku trzypiętrowym na drugim piętrze. Powierzchnia tego mieszkania wynosi ok. 34 m 2 i składa się z jednego pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z WC oraz kabiną prysznicową z hydromasażem i przedpokoju, gdzie jest szafa lustrzana w zabudowie. Mieszkanie wynajmowane jest z umeblowaniem w pokoju oraz telewizorem, w kuchni pozostaje zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD, czyli kuchenka pod zabudowę firmy AMICA, mała lodówka ZANNUSSI. Na życzenie najemcy właściciel może zamontować zmywarkę. W łazience pozostaje pralka. W pokoju i przedpokoju na podłodze jasne panele, ściany i sufit gładzie malowane na biało w kuchni na podłodze terakota a na ścianach glazura oraz gładzie malowane, natomiast w łazience glazura i terakota oraz gładzie malowane. Woda ciepła, użytkowa z piecyka gazowego. Ogrzewanie c.o. miejskie. Okna PCV. Zabezpieczenie: domofon. Do mieszkania jest też piwnica oraz strych. Opłaty eksploatacyjne do wspólnoty dodatkowo płatne ok. 200, zł/ m-c oraz woda, gaz i prąd według wskazań liczników. UWAGA!Jeśli najemcą będzie osoba fizyczna to preferowana jest umowa najmu okazjonalnego a jeśli najemcą będzie firma to umowa w formie zwykłej ! Klucze w biurze. Dostępne od zaraz. Prezentacja możliwa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo, nr lic. zaw. 45 lub 21167.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Zwycięstwa

 

3 342 zł

Biura do wynajęcia Koszalin. Piętro biurowca o pow. 22,54 m2 na trzecim piętrze obiektu biurowego. Zestaw 8 biur w różnej konfiguracji pokoi: jedno, dwu i trzypokojowe. Budynek posiada dwie, stosunkowo nowe, windy dające możliwość blokowania pięter. Nieruchomość jest nadzorowana 24 godz. na dobę. Posiada recepcję i jest możliwość korzystania z niej przez 24 godz. na dobę. Na każdym piętrze znajdują się dwie łazienka: damska i męska. Budynek quot;Związkowcaquot; jest kultowym budynkiem w Koszalinie i cieszącym się renomą przez dziesięciolecia. Obecna zmiana właściciela daje możliwości powrotu do starych, dobrych tradycji związanych ze quot;Związkowcemquot;. Oferowane lokale w budynku różnią się zarówno powierzchnią, możliwym przeznaczeniem, standardem wykończenia. Ceny za m2 kształtują się w przedziale do 20 do 49 zł za m2 miesięcznie. Na cenę najmu składa się:- czynsz najmu: 19 zł/m2- zryczałtowana opłata za media: 10,50 zł/m2 (w tym m.in: ogrzewanie, uzutkowanie części wspólnych, śmieci). W zasobach budynku znajdują się także takie pomieszczenia jak: - sala balowa o pow. 238 m2 z holem o pow. 102 m2. - sala konferencyjna o pow. 55 m2 - pomieszczenia na poziomie -1 nadające na działalność o podwyższonym poziomie hałasu, np. na zajęcia gry na perkusji. - pomieszczenia restauracyjne na 11 piętrze budynku i - dwa duże tarasy: jeden z widokiem na Górę Chełmską a drugi z widokiem na morze. Trwa opracowywanie planów na podjazd na parter dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada własną kotłownię. Przed budynkiem własny parking. Zlecenie jest prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Fałata

 

2 700 zł

Lokal wolny od dnia 01.05.2019r.Rewelacyjnie zlokalizowany lokal użytkowy na parterze, znajdujący się w ciągu lokali handlowo usługowych bezpośrednio przy ulicy Fałata.Miejsce jest idealne dla działalności, która potrzebuje wyeksponowanej i prestiżowej lokalizacji. Znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Fałata i Wańkowicza.Duże widoczne witryny gwarantują, że lokal sam w sobie będzie najlepszą reklamą dla jakiekolwiek działalności gospodarczej. Codziennie na światłach zatrzymują się setki samochodów.Dodatkowym atutem jest duży parking blisko lokalu, oraz to że położony jest on na granicy potężnego osiedla mieszkaniowego.Sam lokal ma powierzchnię 65 m2 i składa się z:- dużej sali sprzedaży, do której wchodzi się bezpośrednio z ulicy- na Sali sprzedaży znajduje się wejście do małego ok. 2m2 pomieszczenia, które jest zaadaptowane jako mały aneks kuchenny- dużego pomieszczenia mogącego służyć jako biuro, magazyn lub pokój socjalny- mniejszego pomieszczenia, z dużą szafą oraz- pomieszczenia wc z umywalką. Wysokość lokalu: od podłogi do sufitu 3 metry, od podłogi do belki konstrukcyjnej 2,72 metra.Ściany malowane, na podłodze wykładzina dywanowa.Koszty związane z wynajmem:- 2700 zł czynsz miesięczny, bez VAT- media: gaz (ciepła woda i ogrzewanie, rozliczany powierzchniowo), energia elektryczna, woda/ścieki - podatek od nieruchomości.Kaucja: preferowana dwumiesięczna.Oglądanie po wcześniejszym kontakcie z Pośrednikiem nr lic. 14825.