zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertObiekty Na sprzedaż

sortuj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Rabino

Rąbino

 

159 005 zł

Obiekt magazynowo produkcyjny położony w miejscowości Rąbino, Gmina Rąbino.Rąbino położone jest prawie idealnie pomiędzy: Białogardem - 17 km, Połczyn - Zdrój - 15 km, Świdwinem - 16 km. Jest to idealna lokalizacja dla kogoś kto będzie prowadził działalność sprzedażową lub produkcyjną związaną z tymi trzema miastami, lub prowadził działalność nie związaną z żadną konkretną lokalizacją.Posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej . Działka na której posadowiony jest budynek jest niewiele większa od samego budynku. Komunikacja do obiektu musi być wykonana od frontu Budynku.W celu poprawy sposobu korzystania z obiektu, istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z działką przylegającą do obiektu, która umożliwi swobodny dostęp i dojazd do obiektu, ora może posłużyć jako parking lub plac. Cena działki do uzgodnienia z właścicielem.Jest to budynek w którym w przeszłości funkcjonowała stolarnia.Na parterze znajdują się:- dwie sale produkcyjne o powierzchniach: 164,7 m2 oraz 216, 9 m2 , wysokość pomieszczeń 3,4 metra.- pomieszczenia techniczno-gospodarcze o łącznej powierzchni 70,2 m2- dwóch osobnych pomieszczeń oba o powierzchni 21 m2- pomieszczenie sanitarne o powierzchni 5,29 m2- dwie klatki schodoweNa piętrze znajduje się powierzchnia użytkowa o wysokości do wiązara 2,68 m.Według oświadczenia sprzedającego w obiekcie można prowadzić działalność: produkcyjną, magazynową, usługową. Istnieje możliwość zaadaptowania pierwszego piętra np. na mieszkania dla pracowników lub biura.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: nr lic. 14825.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Stare Borne

Stare Borne

 

800 000 zł

Gospodarstwo hodowlane położone w Starym Bornym, Gmina Bobolice, powiat Koszaliński, woj. Zachodniopomorskie.Położone przy drodze Mostowo - Drzewiany, w odległości: 40 km od Koszalina, 15 km od Polanowa, 25 km od Miastka, 16 km od Białego Boru, 8 km od Bobolic.Nieruchomość składa się z:a)Chlewni z częścią socjalną, budynek niepodpiwniczony, fundamenty betonowe, ściany zewnętrzne z cegły ceramicznej kratówki, stropy betonowe, dach o konstrukcji drewnianej pokryty blachą falistą- dwa budynki o powierzchniach około 1096m2, wysokość około 3,5 metraBudynki posiadają szamba na gnojowice, 4 szamba o pojemności ok. 70 m3, oraz dwa o pojemności ok. 25 m3.W budynkach jest miejsce ma:2000 sztuk tuczników lub 5000 sztuk warchlaków lub 250 sztuk krów.- budynki połączone są łącznikiem socjalno - biurowym, w którym znajduje się pięć pomieszczeń, łazienka z wc oraz prysznice dla pracowników.b)Budynku gospodarczego (byłej wypajalni cieląt) o powierzchni użytkowej 326 m2, budynek jest niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny, wybudowany około roku 1970.Gospodarstwo posiada własne ujęcie wody (studnia głębinowa), jest podłączona do kanalizacji gminnej, posiada także przyłącze energii elektrycznej.W skład nieruchomości wchodzą dwie działki: jedna o powierzchni 29 662 m2, na której znajdują się wszystkie budynki oraz działki położonej z boku o powierzchni 4580 m2.Dla terenu będącego przedmiotem sprzedaży nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy Bobolice teren przeznaczony na gospodarstwo hodowlanej.Oglądanie nieruchomości po wcześniejszym 14825.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Sianów

Ogrodowa

 

550 000 zł

Obiekt mieszkalno - usługowy i produkcyjny położony o pobliżu centrum Sianowa. Nieruchomość składa się z: części mieszkalnej o pow. 70 m2hali usługowo - produkcyjnej o pow. 120 m2, wysokość: 3,2 m.hali usługowo - produkcyjnej o pow. 140 m2 wysokość: 3,5 m.powierzchni magazynowej w podpiwniczeniu o pow. 190 m2, wysokość: 2,5 mdziałki o pow. 2134 m2 Część mieszkalna obiektu po remoncie, gotowa do zamieszkania. Budynek jest z lat 80-tych ale wszystkie instalacje były wymieniane po roku 2000. W zeszłym roku wymieniono gazowy, dwubiegowy piec. Również w zeszłym roku łazienki przeszły gruntowny remont. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki z WC, korytarza, WC i przedpokoju. Wszystko na poziomie parteru. Parter jest dość wysoki co daje bezpieczeństwo oraz pewność, że nikt nie zagląda do okien. Na poziomie parteru znajduje się również część usługowo - produkcyjna, którą ewentualnie można również przeznaczyć na mieszkalną. Otrzymamy wówczas możliwość utworzenia drugiego mieszkania lub powiększenia obecnego do wielkości 190 m2. Część usługowo - produkcyjna to 3 hale o różnych parametrach. Obecnie hale są wynajmowane i działają w nich firmy. Jedna zajmuje się produkcją meblarską a druga stolarką aluminiową - również na eksport. Wszystkie pomieszczenia są ogrzewane.Zdecydowanym atutem nieruchomości jest działka o pow. 2134 m2, położona zaledwie ok. 300 metrów od centrum Sianowa. Rozkład działki daje możliwość podziału jej na dwie niezależne działki. Podobne działki są sprzedawane w cenie ok. 150 zł/m2. Działka w całości ogrodzona.Dojazd na posesję drogą asfaltową. Część działki utwardzona z możliwością wjazdu samochodów ciężarowych. Teren, na którym leży działka nie posiada Planu Zagospodarowania Przestrzennego ale w Studium jest ujęty jako usługowo - produkcyjny i mieszkalny. Klasa ziemi to Bi.Położenie działki przy drodze Sianów - Darłowo daje dodatkowe możliwości inwestycyjne, np. motel, pokoje gościnne lu np. przychodnia lekarska albo przedszkole czy żłobek. W latach 80-tych znajdowała się tu restauracja.Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Bobolice

Seligera

 

1 900 000 zł

Bardzo dobra Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym Centrum handlowym Bobolic, miejscowości gminnej. Populacja miasta to nieco ponad 4 000 mieszkańców, a całej gminy ponad 10 000. Budynek zlokalizowany bezpośrednio przy `rynku`, w sąsiedztwie kościoła, Urzędu Miasta, Biedronki, banku, przychodni, restauracji, przedszkola oraz sklepów i punktów usługowych. W samym środku rynku znajduje się duży parking. Nieruchomość Nieruchomość to działka o powierzchni 735 m2 zabudowana dwoma, połączonymi ze sobą budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 703,35 m2. Obiekt pełni funkcję produkcyjno - handlową. W parterowym budynku znajduje się piekarnia z zapleczem produkcyjno - magazynowym. Na powierzchnię 144 m2 składa się z 8, wysokich na 3 metry pomieszczeń. Witryny od ulicy, a na tyłach budynku znajduje się strefa dostaw z rampami. W 2004 roku do piekarni dobudowany został drugi budynek. Przylegający 3 kondygnacyjny budynek (2 piętra i wysoka piwnica) o łącznej powierzchni 559,07 m2: Parter Na powierzchni 213,04 m2 znajduje się 15 pomieszczeń - cukiernia z zapleczem magazynowym i biurowym. Strefa dostaw z rampą znajduje się z tyłu budynku. Pierwsze piętro Na to piętro wejść można również lub przede wszystkim niezależnym wejściem prosto z ulicy. Posiadając osobne wejście oraz duże i wysokie pomieszczenia, kondygnacja jest niezależnym lokalem z dużym potencjałem. Odbywały się tu wesela, chrzciny urodziny i inne imprezy. Na przeszło 176 metrowej powierzchni znajduje się 12 pomieszczeń magazynowe (kuchnia, magazyny, toalety dla klientów i duża, otwarta, przeszło 60 metrowa sala bankietowa z wyjściem na 15 metrowy taras. Pod budynkiem piwnica Wysoka piwnica z oknami pod całym budynkiem, Kilkanaście pomieszczeń można dobrze wykorzystać, Znajdują się tu pomieszczenia gospodarcze i socjalne, kotłownia oraz pomieszczenia magazynowe o łącznej powierzchni 170 m2. Zainteresowało cię ogłoszenie? Zadzwoń ...

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Sarbinowo

Sarbinowo

 

2 150 000 zł

Do sprzedaży kompleks 14 przestronnych, komfortowych domków wczasowych o pow. łącznej 650m2, położonych na działce 1400m2, w centrum Sarbinowa, w niewielkiej odległości od morza. Domki są murowane, o powierzchniach:30 m2 - (4-osobowe) i 60 m2 - (6-osobowe, max 8os.) komfortowo wyposażone, z akcentem w drewnie. Każdy domek ma oddzielne wejście, własny oświetlony taras z grillem i niezależną wentylację. Domki są izolowane styropianem, przez co panuje w nich latem stała, komfortowa temperatura.Parter domku, to wygodny salonik z aneksem kuchennym i dużą łazienką. Aneks kuchenny wyposażony jest w stół i 6 krzeseł, meble kuchenne, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę elektryczną oraz pozostały sprzęt codziennego użytku.Część wypoczynkowa to dwie wygodne kanapy, stolik kawowy, pufy, komoda, lustro, szafa, szafka na buty, telewizor 22` LCD, DVD, Internet, grzejnik konwekcyjny, suszarka, parawan, leżaki. Łazienka wyposażona w prysznic, dużą umywalkę, lustro, ścienną suszarkę elektryczną na bieliznę, półki.Na piętro prowadzą szerokie, łagodne schody. Na górze jest druga łazienka, dwie sypialnie z balkonami - w każdej sypialni są dwa łóżka, szafa, komoda, lustro, dywanik, lampka. Przed każdym domkiem własny oświetlony taras, duży parasol z meblami ogrodowymi i grillem oraz przydomowa piaskownica z zabawkami i zjeżdżalnia dla dzieci. Na terenie nieruchomości znajduje się też większy atrakcyjny plac zabaw z basenem.Zapraszamy do zakupu!

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Krytno

Krytno

 

3 500 000 zł

Na blisko 17 hektarowej działce znajduje się zespół dworsko - folwarczny. Odbudowany dwór w niepełnym stanie deweloperskim wraz z budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni ponad 2 500 m2. Dworek w stanie deweloperskim: nowa instalacje w całym budynku: elektryczna, gazowa, wodna i kanalizacyjna w całym budynku, działające, w pełni funkcjonalne ogrzewanie z wykorzystaniem pompy ciepła z rozprowadzoną instalacja ogrzewania podłogowego w całym budynku (ponad 5000m rur), ogrzewanie wody przy wykorzystaniu paneli solarnych. Dzięki zastosowaniu automatyki, podczas braku dostaw prądu, instalacja paneli słonecznych zasila ogrzewanie budynku. Pałac o powierzchni ponad 1 000 m2 składa się z 3 kondygnacji: Przyziemie to 7 pokoi z łazienkami, recepcja, toalety, kuchnia, kotłownia, 3 pomieszczenia gospodarcze, korytarze i przedsionki oraz rozdzielnia elektryczna. Parter to hol, recepcja, wysoki salon - lobby, sala konferencyjna, gabinet, kuchnia, weranda - ogród zimowy, kuchnia, taras, 7 dodatkowych pomieszczeń oraz toalety korytarze i przedsionki. Piętro to 4 pokoje z łazienkami w tym 2 pokoje z balkonami, otwarte powierzchnie antresoli, otwarte pomieszczenia, korytarze, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze oraz 4 tarasy. Budynki gospodarcze o łącznej powierzchni ponad 1 400 m2 po przystosowaniu posłużyć mogą jako pokoje na wynajem Ogromny potencjał nieruchomości pozwala na jej wykorzystanie jako: obiekt usługowy hotelarsko - gastronomiczny, rehabilitacyjny i rekreacją. KRYTNO to średniej wielkości wieś z zespołem starej zabudowy zagrodowej oraz popegeerowskiej zabudowy wielorodzinnej. W części centralnej wsi, znajduje się duży zabytkowy park dworski bezpośrednio sąsiadujący z oferowana nieruchomością. Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy przewidują na tym terenie lokalizację usług: kultury, oświaty, sportu, a preferowane przeznaczenie terenu dla usług turystycznych. W zachodniej i południowo-zachodniej części wsi projektuje się obszary przyrody chronionej i strefy ochrony krajobrazu kulturowego. Sąsiedztwo lasów i terenów turystycznych licznych szlaków turystycznych i rowerowych. Zainteresowa Cię ta oferta? Zadzwoń.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Mielno

Lipowa

 

1 500 000 zł

Działka o powierzchnia 3520 m2 zabudowana dwoma domami o łącznej powierzchni 680 m2. DOM BIAŁY pensjonat o powierzchni 330 m2. Pięć apartamentów dwupokojowych z łazienkami 4-6 osobowych i wspólna kuchnia. Remont domu 2006 r. Ogrzewanie: piec gazowy, kominek z płaszczem wodnym. DOM CZERWONY parter: mieszkanie właścicieli o powierzchni 172 m2, piętro: powierzchnia 178 m2, 8 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami i kuchnia. Budynek wybudowany w 2013 r. wewnątrz stodoły (pozostała tylko elewacja z czerwonej cegły). Ogrzewanie i ciepła woda: piec gazowy, piec na drewno, panele słoneczne. W obiekcie: altana, plac zabaw, dobrze zagospodarowana działka (dużo nasadzeń), piwnica, parking. Prąd, gaz, woda, kanalizacja. Telefon, Wi-Fi, TV. Jednorazowo można przyjąć ok. 50 osób. Wyposażenie obiektu w cenie. Zarób więcej Na terenie posesji znajduje się `mała gastronomia` z wędzarnią i piecem do pizzy. Lokal posiada osobne przyłącza i liczniki (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Działalność do rozwinięcia lub wynajęcia. Potencjał nieruchomości. Odległość do szerokiej i niezaludnionej plaży - to niecałe 700 metrów - kilka minut spacerem. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pozwala na zabudowę 40% powierzchni gruntu. Łączna powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 1400 m2. Do maksymalnej, 40% powierzchni zabudowy pozostaje jeszcze 780 m2. Wysokość budynku do 10 metrów, 2 kondygnacje o łącznej powierzchni przeszło 1 400 m2 Parterem nowego budynku może być restauracja, bistro czy pub, a na piętrze pokoje na wynajem. Lokalizacja Nieruchomość w Mielenku przy ul. Lipowej, drodze z Mielno - Sarbinowo. Mielenko , cieszy się uznaniem turystów ze względu na możliwość prawdziwego odpoczynku w ciszy i spokoju. 2 km do Mielna zapewnią Twoim gościom wszystkie atrakcje nadmorskiej miejscowości. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Jarosławiec

Nadmorska

 

1 750 000 zł

Działka na klifie z widokiem na morzeNieruchomość składa się z dwóch połączonych ze sobą działek (1 495 m2 + 286,5 m2) o łącznej powierzchni 1 781,5 m2. Obiekt znajduje się w Jarosławcu na klifie w pierwszej linii zabudowy z pięknym widokiem na morze. Tuż obok znajduje się zejście na plażę. Na działce o powierzchni 286,5 m2 stoi połowa budynku (140 m2), Na działce o powierzchni 1 495 m2 stoi budynek o powierzchni ponad 200 m2, który nie jest objęty nadzorem konserwatora. Działka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Działkę o powierzchni 1495 m2 zabudować można w 40%. Powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 598 m2. Budynek może mieć 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym do wysokości 12,5 m nad poziomem gruntu, a 25% powierzchni budynku tj. 149,5 m2 może mieć 17 metrów wysokości i 3 kondygnacje. Powierzchnia użytkowa budynku (pensjonatu - hotelu) wyniesie ponad 1 200 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Postomino, działka oznaczona 8 MN,U i ustala się dla niej: Funkcja podstawowa: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, Funkcja dopuszczalna: zabudowa nieuciążliwa usługowa w szczególności usługi gastronomii i handlu, pokoje na wynajem, Gabaryty projektowanych budynków winny posiadać następujące cechy: Niezależnie od rodzaju zabudowy maksymalna powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 40% powierzchni działki - 598 m2, przy pozostawieniu 30% powierzchni jako powierzchnia biologicznie czynnej; a - na działkach o powierzchni powyżej 750 m2 wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji naziemnych z poddaszem użytkowym w dachu o nachyleniu od 35 do 55 stopni o odległości od poziomu terenu do kalenicy do 12,50 metrów, wysokość zwieńczenia ścian budynku do 7,50 m nad terenem, szerokość elewacji frontowej do 50% szerokości działki, b - w obiektach o funkcji usługowej na działkach o powierzchni ponad 750 m2 dla zaakcentowania funkcji reprezentacyjnych dopuszcza się w części budynku nieprzekraczającej 25% powierzchni 3 kondygnacje naziemne i stromy dach pod warunkiem nie przekroczenia przez najwyższy punkt budynku wysokości 17 metrów ponad terenem. Ze względu na eksponowaną lokalizację obiekt winien posiadać formę i detal architektoniczny nawiązujący do tradycyjnej zabudowy pensjonatowej miejscowości nadmorskich; Miejsca parkingowe należy zabezpieczyć na własnych działkach, w zabudowie: a - mieszkaniowej jednorodzinnej min. 2 stanowiska, b - rekreacyjnej i pensjonatowej 15-20 stanowisk na 100 miejsc noclegowych, c - usługowej 4 - 6 stanowisk na 100 m2 powierzchni sprzedażnej lub konsumpcyjnej. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniukredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Tymień

Tymień

 

2 950 000 zł

Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa wraz z budynkiem administracyjno-biurowym, położona na działce o pow. 6900m2Hala:hala w konstrukcji stalowej, o łącznej powierzchni ok. 900 m2. Rok budowy - 2012r. Ściany z płyt warstwowych z wypełnieniem poliuretanowym, okna PCV, ocieplenie z wełny mineralnej, dach z blachy trapezowej, pokrycie dachowe - papa termozgrzewalna. Hala pełni funkcję hali produkcyjnej, w której wydzielono dwa pomieszczenia z zabudowy lekkiej. Hala projektowana i wykonana w sposób umożliwiający dalszą rozbudowę na terenie działki. Posadzka betonowa korundowa. Instalacje: elektryczna, pneumatyczna, wentylacja, ogrzewanie, alarmowa, monitoring. Budynek socjalno - biurowy: Trzykondygnacyjny, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej; powierzchnia ok. 1000 m2 o podwyższonym standardzie; po generalnym remoncie i kompleksowym ociepleniu w roku 2012. Na niskim parterze powierzchnie socjalne (m.in. stołówka, szatnie, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia - ekonomiczny piec automat z podajnikiem na paliwo stałe). Na pierwszym oraz drugim piętrze powierzchnie biurowe wraz z zapleczami socjalnymi. Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną, wodno - kanalizacyjną, odgromową, centralnego ogrzewania, klimatyzacyjną, telefoniczną, alarmową, instalację sieci komputerowej, monitoring. Budynek socjalno-biurowy połączony jest z budynkiem produkcyjno-magazynowym.