zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertLokale Na sprzedaż

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Zwycięstwa

 

490 000 zł

Obiekt usługowo-handlowy z ogromnym potencjałem!Szukasz miejsca na swoją działalność? Potrzebujesz powierzchni biurowej lub magazynowej? A może marzy Ci się otwarcie własnej restauracji lub kawiarni? Prezentujemy obiekt położony przy ulicy Zwycięstwa - jednej z głównych ulic Koszalina, co niewątpliwie ułatwia zdobycie potencjalnego klienta.Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych budynków. Mniejszy, o powierzchni 29 m2 może pełnić rolę np. magazynu lub oddzielnej sali czy biura.Większy o powierzchni 145 m2 składa się z:sali usługowo-sprzedażowej toalety3 pomieszczeń na zapleczugarażuNiskie koszty utrzymania - czynsz ok. 50 zł/miesiąc i podatki ok. 222 zł/3-mc.Nieruchomość wolno stojąca, usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 381 m2. z bramą wjazdową. Przy budynku znajduje się spory plac, który można wykorzystać na zrobienie dodatkowych miejsc parkingowych lub urządzić np. ogródek piwny ze stołami i ławkami. Obecnie budynek przeznaczony jest pod działalność usługowo-handlową (w tym również gastronomię), istnieje jednak możliwość przeznaczenia lokalu, bądź jego części na cele mieszkaniowe. Można również dobudować kolejne kondygnacje do wysokości istniejącej zabudowy.Obiekt z przeznaczeniem do remontu, co daje możliwość własnej aranżacji przestrzeni.Zapraszamy do obejrzenia i zakupu!

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Asnyka

 

195 650 zł

***KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!***Lokal użytkowy o pow. 43 m2 (z tarasem nie wliczonym w powierzchnię), położony w Apartamentowcu, w ścisłym centrum Koszalina przy parku Książąt Pomorskich.Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Od ulicy Asnyka znajduje się taras oraz witryny z dwoma wejściami. Kolejne dwa wejścia znajdują się na zapleczu. Lokal nadaje się zarówno na klimatyczną kawiarenkę, jak i na biuro czy pracownię. Prezentowany lokal sprzedawany jest w stanie developerskim, zrobiony pod życzenie klienta (tynki, posadzki zostaną zrobione po uzgodnieniach z przyszłym właścicielem, co do rozmieszczenia instalacji elektrycznej oraz wod-kan). Do sprzedaży również mieszkania!Apartamentowiec składa się 31 apartamentów mieszkalnych o powierzchniach: 30-120m2 w większości dwustronnych, w stanie deweloperskim, z możliwością pełnego wykończenia (pod klucz). Wszystkie apartamenty posiadają: tarasy, balkony, loggie. Wyposażone są w ekonomiczną wentylację systemową hybrydową AERECO, polegającą na tym, że automatyczne kratki wywiewne i wentylatory oraz automatyczne kratki nawiewne w oknach, samodzielnie sterują przepływem powietrza w budynku, w zależności od jego wilgotności.W mieszkaniach ponadto - stolarka okienna 3 szybowa sześciokomorowa, - drzwi zewnętrzne, - instalacje c.o., - elektryczna i wod-kan z materiałów o wysokiej jakości. Klatki schodowe wyposażone w windy. W podpiwniczeniu budynku można nabyć miejsca postojowe jedno lub dwustanowiskowe, do których wjazd znajduje się z poziomu ulicy.Perfekcyjne umiejscowienie Apartamentów, pozwoli cieszyć się jednocześnie ze śródmiejskiej lokalizacji, jak i pięknego widoku na fontannę oraz Park Książąt Pomorskich.***KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!***

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Asnyka

 

395 622 zł

Lokal użytkowy o pow. 86,95 m2 (z tarasem nie wliczonym w powierzchnię), położony w Apartamentowcu, w ścisłym centrum Koszalina przy parku Książąt Pomorskich.Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Od ulicy Asnyka znajduje się taras oraz witryny z dwoma wejściami. Kolejne dwa wejścia znajdują się na zapleczu. Lokal nadaje się zarówno na klimatyczną kawiarenkę, jak i na biuro czy pracownię. Prezentowany lokal sprzedawany jest w stanie developerskim, zrobiony pod życzenie klienta (tynki, posadzki zostaną zrobione po uzgodnieniach z przyszłym właścicielem, co do rozmieszczenia instalacji elektrycznej oraz wod-kan).Niepowtarzalna lokalizacja! Do sprzedaży również mieszkania!Apartamentowiec składa się 31 apartamentów mieszkalnych o powierzchniach: 30-120m2 w większości dwustronnych, w stanie deweloperskim, z możliwością pełnego wykończenia (pod klucz). Wszystkie apartamenty posiadają: tarasy, balkony, loggie. Wyposażone są w ekonomiczną wentylację systemową hybrydową AERECO, polegającą na tym, że automatyczne kratki wywiewne i wentylatory oraz automatyczne kratki nawiewne w oknach, samodzielnie sterują przepływem powietrza w budynku, w zależności od jego wilgotności.W mieszkaniach ponadto - stolarka okienna 3 szybowa sześciokomorowa, - drzwi zewnętrzne, - instalacje c.o., - elektryczna i wod-kan z materiałów o wysokiej jakości. Klatki schodowe wyposażone w windy. W podpiwniczeniu budynku można nabyć miejsca postojowe jedno lub dwustanowiskowe, do których wjazd znajduje się z poziomu ulicy.Perfekcyjne umiejscowienie Apartamentów, pozwoli cieszyć się jednocześnie ze śródmiejskiej lokalizacji, jak i pięknego widoku na fontannę oraz Park Książąt Pomorskich.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Młyńska

 

3 100 000 zł

Jeśli są Państwo zainteresowani prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w sercu miasta, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego obiektu użytkowego położonego w centrum Koszalina przy ul. Młyńskiej 33. 4 - ro kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 415,14 m2. W skład powierzchni wchodzi lokal użytkowy, lokal mieszkalny z garażem oraz poddasze. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności restauracyjnej, eventowej oraz konferencyjnej. Jest to w pełni wyposażona, restauracja o powierzchni 302,79 m2, podzielona na 2 oddzielne sale na dwóch poziomach. Poziom pierwszy to sala restauracyjna i pełne zaplecze restauracyjne. Poziom drugi to sala bankietowa, organizowane są tu imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, urodziny, komunie i małe wesela. Sala ta wynajmowana jest również jako pomieszczenie do organizacji konferencji, szkoleń i pokazów. Nad restauracją znajduje się 112 metrowe, 4 pokojowe mieszkanie wraz z werandą (20 m2) i garażem (13 m2). Poddasze budynku to otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 70 m2 do własnej aranżacji np. pokoje gościnne, mieszkanie na wynajem itp. W 2013 roku w budynku przeprowadzono generalny remont, wymieniono instalacje kanalizacyjną, wentylacyjną i elektryczną. Nieruchomość została wyposażona w dwie powietrzne pompy ciepła dostarczające ciepłą wodę do restauracji jak również do lokalu mieszkalnego. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość można rozbudować tj. podnieść ją o kolejne 2 kondygnacje. Jeśli zainteresowała Cię oferta serdecznie zapraszam do kontaktu. Prezentacja bez wychodzenia z domu: http://zwiedzaj360.pl/restauracja/ (skopiuj ten link, wklej do wyszukiwarki i oglądaj na żywo) http://zwiedzaj360.pl/dom7/ (skopiuj ten link, wklej do wyszukiwarki i oglądaj na żywo) Zainteresowała Cię oferta? Nie czekaj zadzwoń! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniukredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.