zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertLokale Na sprzedaż

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Szczecińska

 

1 000 000 zł

Bardzo atrakcyjny lokal biurowo - usługowy przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Jeśli masz pomysł na ciekawą działalność gospodarczą, lub otwierasz filię właśnie w Koszalinie to oferta idealna dla Ciebie Drogi Kliencie! W naszej ofercie jest piękna wolnostojąca, po kapitalnym remoncie kamienica z 1920 roku. Nieruchomość jest niskim docieplonym, murowanym budynkiem, ściany frontowe są wyprawione tynkiem.Zarówno w części parterowej jak i na dwóch kondygnacjach znajdują się 3 odrębne kompleksy biurowe, każdy o powierzchniużytkowej 158 mkw.Obecnie ze względu na przeznaczenie i sposób eksploatacji budynek jest dzierżawiony przez najemców.Za głównym wejściem do kamienicy na poziomie parteru biegnie korytarz udostępniający klatkę schodową, oraz zejście do piwnicy.W podpiwniczeniu urządzono archiwum i pomieszczenie techniczne z przeznaczeniem na węzeł co.o.Do tego trzykondygnacyjnego obiektu przynależy nie tylko duża piwnica, ale także poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji na pomieszczenia biurowe, lub mieszkalne.Do wejścia na każdą kondygnację prowadzi jasna, przestronna klatka schodowa.Co ciekawe konstrukcja i budowa dachu jest charakterystyczna dla budownictwa na Górnym Śląsku, bowiem jest todach o łamanych połaciach tzw. dach mansardowy pokryty dachówką i więźbą dachową klasyczną.Budynek wyposażony jest w następującą infrastrukturę techniczną : instalacja elektrycznagazową telefonicznąogrzewanie indywidualne kocioł gazowy, dwufunkcyjny, instalacja wodociągowa kanalizację sanitarna,deszczowa. Do kamienicy przynależy budynek garażowy wolnostojący (3 boksy) o łącznej powierzchni użytkowej 47,31 mkw. Do ceny ofertowej nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy na prezentację. to wyjątkowa oferta dla wyjątkowego Klienta. Oglądanie lokalu z Pośrednikiem nr lic. 14825

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Zwycięstwa

 

430 000 zł

Obiekt usługowo-handlowy z ogromnym potencjałem!Szukasz miejsca na swoją działalność? Potrzebujesz powierzchni biurowej lub magazynowej? A może marzy Ci się otwarcie własnej restauracji lub kawiarni? Prezentujemy obiekt położony przy ulicy Zwycięstwa - jednej z głównych ulic Koszalina, co niewątpliwie ułatwia zdobycie potencjalnego klienta.Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych budynków. Mniejszy, o powierzchni 29 m2 może pełnić rolę np. magazynu lub oddzielnej sali czy biura.Większy o powierzchni 145 m2 składa się z:sali usługowo-sprzedażowej toalety3 pomieszczeń na zapleczugarażuNiskie koszty utrzymania - czynsz ok. 50 zł/miesiąc i podatki ok. 222 zł/3-mc.Nieruchomość wolno stojąca, usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 381 m2. z bramą wjazdową. Przy budynku znajduje się spory plac, który można wykorzystać na zrobienie dodatkowych miejsc parkingowych lub urządzić np. ogródek piwny ze stołami i ławkami. Obecnie budynek przeznaczony jest pod działalność usługowo-handlową (w tym również gastronomię), istnieje jednak możliwość przeznaczenia lokalu, bądź jego części na cele mieszkaniowe. Można również dobudować kolejne kondygnacje do wysokości istniejącej zabudowy.Obiekt z przeznaczeniem do remontu, co daje możliwość własnej aranżacji przestrzeni.Zapraszamy do obejrzenia i zakupu!

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Asnyka

 

195 650 zł

***KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!***Lokal użytkowy o pow. 43 m2 (z tarasem nie wliczonym w powierzchnię), położony w Apartamentowcu, w ścisłym centrum Koszalina przy parku Książąt Pomorskich.Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Od ulicy Asnyka znajduje się taras oraz witryny z dwoma wejściami. Kolejne dwa wejścia znajdują się na zapleczu. Lokal nadaje się zarówno na klimatyczną kawiarenkę, jak i na biuro czy pracownię. Prezentowany lokal sprzedawany jest w stanie developerskim, zrobiony pod życzenie klienta (tynki, posadzki zostaną zrobione po uzgodnieniach z przyszłym właścicielem, co do rozmieszczenia instalacji elektrycznej oraz wod-kan). Do sprzedaży również mieszkania!Apartamentowiec składa się 31 apartamentów mieszkalnych o powierzchniach: 30-120m2 w większości dwustronnych, w stanie deweloperskim, z możliwością pełnego wykończenia (pod klucz). Wszystkie apartamenty posiadają: tarasy, balkony, loggie. Wyposażone są w ekonomiczną wentylację systemową hybrydową AERECO, polegającą na tym, że automatyczne kratki wywiewne i wentylatory oraz automatyczne kratki nawiewne w oknach, samodzielnie sterują przepływem powietrza w budynku, w zależności od jego wilgotności.W mieszkaniach ponadto - stolarka okienna 3 szybowa sześciokomorowa, - drzwi zewnętrzne, - instalacje c.o., - elektryczna i wod-kan z materiałów o wysokiej jakości. Klatki schodowe wyposażone w windy. W podpiwniczeniu budynku można nabyć miejsca postojowe jedno lub dwustanowiskowe, do których wjazd znajduje się z poziomu ulicy.Perfekcyjne umiejscowienie Apartamentów, pozwoli cieszyć się jednocześnie ze śródmiejskiej lokalizacji, jak i pięknego widoku na fontannę oraz Park Książąt Pomorskich.***KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!***

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Asnyka

 

395 622 zł

Lokal użytkowy o pow. 86,95 m2 (z tarasem nie wliczonym w powierzchnię), położony w Apartamentowcu, w ścisłym centrum Koszalina przy parku Książąt Pomorskich.Lokal składa się z sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Od ulicy Asnyka znajduje się taras oraz witryny z dwoma wejściami. Kolejne dwa wejścia znajdują się na zapleczu. Lokal nadaje się zarówno na klimatyczną kawiarenkę, jak i na biuro czy pracownię. Prezentowany lokal sprzedawany jest w stanie developerskim, zrobiony pod życzenie klienta (tynki, posadzki zostaną zrobione po uzgodnieniach z przyszłym właścicielem, co do rozmieszczenia instalacji elektrycznej oraz wod-kan).Niepowtarzalna lokalizacja! Do sprzedaży również mieszkania!Apartamentowiec składa się 31 apartamentów mieszkalnych o powierzchniach: 30-120m2 w większości dwustronnych, w stanie deweloperskim, z możliwością pełnego wykończenia (pod klucz). Wszystkie apartamenty posiadają: tarasy, balkony, loggie. Wyposażone są w ekonomiczną wentylację systemową hybrydową AERECO, polegającą na tym, że automatyczne kratki wywiewne i wentylatory oraz automatyczne kratki nawiewne w oknach, samodzielnie sterują przepływem powietrza w budynku, w zależności od jego wilgotności.W mieszkaniach ponadto - stolarka okienna 3 szybowa sześciokomorowa, - drzwi zewnętrzne, - instalacje c.o., - elektryczna i wod-kan z materiałów o wysokiej jakości. Klatki schodowe wyposażone w windy. W podpiwniczeniu budynku można nabyć miejsca postojowe jedno lub dwustanowiskowe, do których wjazd znajduje się z poziomu ulicy.Perfekcyjne umiejscowienie Apartamentów, pozwoli cieszyć się jednocześnie ze śródmiejskiej lokalizacji, jak i pięknego widoku na fontannę oraz Park Książąt Pomorskich.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Młyńska

 

3 100 000 zł

Jeśli są Państwo zainteresowani prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w sercu miasta, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego obiektu użytkowego położonego w centrum Koszalina przy ul. Młyńskiej 33. 4 - ro kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 415,14 m2. W skład powierzchni wchodzi lokal użytkowy, lokal mieszkalny z garażem oraz poddasze. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności restauracyjnej, eventowej oraz konferencyjnej. Jest to w pełni wyposażona, restauracja o powierzchni 302,79 m2, podzielona na 2 oddzielne sale na dwóch poziomach. Poziom pierwszy to sala restauracyjna i pełne zaplecze restauracyjne. Poziom drugi to sala bankietowa, organizowane są tu imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, urodziny, komunie i małe wesela. Sala ta wynajmowana jest również jako pomieszczenie do organizacji konferencji, szkoleń i pokazów. Nad restauracją znajduje się 112 metrowe, 4 pokojowe mieszkanie wraz z werandą (20 m2) i garażem (13 m2). Poddasze budynku to otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 70 m2 do własnej aranżacji np. pokoje gościnne, mieszkanie na wynajem itp. W 2013 roku w budynku przeprowadzono generalny remont, wymieniono instalacje kanalizacyjną, wentylacyjną i elektryczną. Nieruchomość została wyposażona w dwie powietrzne pompy ciepła dostarczające ciepłą wodę do restauracji jak również do lokalu mieszkalnego. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość można rozbudować tj. podnieść ją o kolejne 2 kondygnacje. Jeśli zainteresowała Cię oferta serdecznie zapraszam do kontaktu. Prezentacja bez wychodzenia z domu: http://zwiedzaj360.pl/restauracja/ (skopiuj ten link, wklej do wyszukiwarki i oglądaj na żywo) http://zwiedzaj360.pl/dom7/ (skopiuj ten link, wklej do wyszukiwarki i oglądaj na żywo) Zainteresowała Cię oferta? Nie czekaj zadzwoń! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniukredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.