zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertLokale Na sprzedaż

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Mielno

Mielno

 

360 000 zł

Lokal handlowy lub gastronomiczny w nadmorskim Mielnie. Obiekt składa się z pomieszczenia sklepowego na wysokim parterze oraz zaplecza w przyziemiu. Pomieszczenie sklepowe o powierzchni 36,50 m2 + taras przed wejściem o pow. 14 m2. Główne wejście do lokalu jest z jednej z głównych ulicy mielna prowadzących na Promenadę Przyjaźni i na plażę. Po sąsiedzku znajdują się inne lokale handlowe.Ogromnym plusem nieruchomości jest przyziemie składające się z pomieszczenia niegdysiejszej smażalni, chłodni, pokoju mieszkalnego, łazienki, korytarza oraz wiatrołapu z magazynkiem.W lokalu był poprzednio sklep spożywczo - monopolowy, jeszcze wcześniej smażalnia ryb, mała gastronomia. Lokal wymaga odświeżenia. Na podłodze i na ścianach jest terakota. Góra część ścian oraz sufit malowane. W cenie lokalu pozostaje część sprzętów: regały, lady itp. Ulokowanie nieruchomości gwarantuje szybki zwrot z inwestycji. Teren, na którym znajduje się nieruchomość, jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, według którego możliwa jest rozbudowa obiektu o część mieszkalną do wysokości 10 m przy dachu płaskim oraz do wysokości 12 m przy dachu spadzistym.Wyjątkowe miejsce o quot;dobrych fluidachquot; ulubione nawet przez jaskółki. Lokal posadowiony jest na działce o pow. 87 m2. Do nieruchomości przynależy również druga działka o pow. 5 m2 oraz udział 1/12 w działce o pow. 472 m2. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Szczecińska

 

1 000 000 zł

Bardzo atrakcyjny lokal biurowo - usługowy przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Jeśli masz pomysł na ciekawą działalność gospodarczą, lub otwierasz filię właśnie w Koszalinie to oferta idealna dla Ciebie Drogi Kliencie! W naszej ofercie jest piękna wolnostojąca, po kapitalnym remoncie kamienica z 1920 roku. Nieruchomość jest niskim docieplonym, murowanym budynkiem, ściany frontowe są wyprawione tynkiem.Zarówno w części parterowej jak i na dwóch kondygnacjach znajdują się 3 odrębne kompleksy biurowe, każdy o powierzchniużytkowej 158 mkw.Obecnie ze względu na przeznaczenie i sposób eksploatacji budynek jest dzierżawiony przez najemców.Za głównym wejściem do kamienicy na poziomie parteru biegnie korytarz udostępniający klatkę schodową, oraz zejście do piwnicy.W podpiwniczeniu urządzono archiwum i pomieszczenie techniczne z przeznaczeniem na węzeł co.o.Do tego trzykondygnacyjnego obiektu przynależy nie tylko duża piwnica, ale także poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji na pomieszczenia biurowe, lub mieszkalne.Do wejścia na każdą kondygnację prowadzi jasna, przestronna klatka schodowa.Co ciekawe konstrukcja i budowa dachu jest charakterystyczna dla budownictwa na Górnym Śląsku, bowiem jest todach o łamanych połaciach tzw. dach mansardowy pokryty dachówką i więźbą dachową klasyczną.Budynek wyposażony jest w następującą infrastrukturę techniczną : instalacja elektrycznagazową telefonicznąogrzewanie indywidualne kocioł gazowy, dwufunkcyjny, instalacja wodociągowa kanalizację sanitarna,deszczowa. Do kamienicy przynależy budynek garażowy wolnostojący (3 boksy) o łącznej powierzchni użytkowej 47,31 mkw. Do ceny ofertowej nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy na prezentację. to wyjątkowa oferta dla wyjątkowego Klienta. Oglądanie lokalu z Pośrednikiem nr lic. 14825

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Zwycięstwa

 

430 000 zł

Obiekt usługowo-handlowy z ogromnym potencjałem!Szukasz miejsca na swoją działalność? Potrzebujesz powierzchni biurowej lub magazynowej? A może marzy Ci się otwarcie własnej restauracji lub kawiarni? Prezentujemy obiekt położony przy ulicy Zwycięstwa - jednej z głównych ulic Koszalina, co niewątpliwie ułatwia zdobycie potencjalnego klienta.Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych budynków. Mniejszy, o powierzchni 29 m2 może pełnić rolę np. magazynu lub oddzielnej sali czy biura.Większy o powierzchni 145 m2 składa się z:sali usługowo-sprzedażowej toalety3 pomieszczeń na zapleczugarażuNiskie koszty utrzymania - czynsz ok. 50 zł/miesiąc i podatki ok. 222 zł/3-mc.Nieruchomość wolno stojąca, usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 381 m2. z bramą wjazdową. Przy budynku znajduje się spory plac, który można wykorzystać na zrobienie dodatkowych miejsc parkingowych lub urządzić np. ogródek piwny ze stołami i ławkami. Obecnie budynek przeznaczony jest pod działalność usługowo-handlową (w tym również gastronomię), istnieje jednak możliwość przeznaczenia lokalu, bądź jego części na cele mieszkaniowe. Można również dobudować kolejne kondygnacje do wysokości istniejącej zabudowy.Obiekt z przeznaczeniem do remontu, co daje możliwość własnej aranżacji przestrzeni.Zapraszamy do obejrzenia i zakupu!

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Młyńska

 

3 100 000 zł

Jeśli są Państwo zainteresowani prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w sercu miasta, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego obiektu użytkowego położonego w centrum Koszalina przy ul. Młyńskiej 33. 4 - ro kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 415,14 m2. W skład powierzchni wchodzi lokal użytkowy, lokal mieszkalny z garażem oraz poddasze. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności restauracyjnej, eventowej oraz konferencyjnej. Jest to w pełni wyposażona, restauracja o powierzchni 302,79 m2, podzielona na 2 oddzielne sale na dwóch poziomach. Poziom pierwszy to sala restauracyjna i pełne zaplecze restauracyjne. Poziom drugi to sala bankietowa, organizowane są tu imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, urodziny, komunie i małe wesela. Sala ta wynajmowana jest również jako pomieszczenie do organizacji konferencji, szkoleń i pokazów. Nad restauracją znajduje się 112 metrowe, 4 pokojowe mieszkanie wraz z werandą (20 m2) i garażem (13 m2). Poddasze budynku to otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 70 m2 do własnej aranżacji np. pokoje gościnne, mieszkanie na wynajem itp. W 2013 roku w budynku przeprowadzono generalny remont, wymieniono instalacje kanalizacyjną, wentylacyjną i elektryczną. Nieruchomość została wyposażona w dwie powietrzne pompy ciepła dostarczające ciepłą wodę do restauracji jak również do lokalu mieszkalnego. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość można rozbudować tj. podnieść ją o kolejne 2 kondygnacje. Jeśli zainteresowała Cię oferta serdecznie zapraszam do kontaktu. Prezentacja bez wychodzenia z domu: http://zwiedzaj360.pl/restauracja/ (skopiuj ten link, wklej do wyszukiwarki i oglądaj na żywo) http://zwiedzaj360.pl/dom7/ (skopiuj ten link, wklej do wyszukiwarki i oglądaj na żywo) Zainteresowała Cię oferta? Nie czekaj zadzwoń! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniukredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.