zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertDziałki Na sprzedaż

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Darłowo

kurpińskiego

 

84 265 zł

OFERTA BEZPOŚREDNIA KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY.Działki 4 kilometry od morza w Darłowie.Darłowo to nadmorskie miasto leżące w województwie zachodniopomorskim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej. Uznawane za turystyczną stolicę powiatu sławieńskiego, jest ważnym portem morskim położonym na południowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Ponad sześć kilometrów szerokich, piaszczystych plaż, unikalny mikroklimat z dużą zawartością jodu, do tego niepowtarzalne sąsiedztwo dwóch nadbałtyckich jezior - sprawia, że Darłowo ma swój wyjątkowy klimat i jest kurortem cenionym przez Turystów.Darłowo to kurort z klimatem. Hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe i prywatne kwatery przystosowane są do spełnienia wysokich wymagań przyjeżdżających tutaj turystów. Szeroki wybór oferty turystycznej sprawia, że możemy zaoferować wspaniały wypoczynek kolonistom, uczestnikom wycieczek grupowych i konferencji , a szczególnie rodzinom, które spokojnie i bezpiecznie chcą spędzić letni urlop wraz ze swoimi dziećmi. Czekają tu na turystów piaszczyste plaże i mnogość atrakcji, które na nich organizujemy. Jeśli kąpielom wodnym i słonecznym nie sprzyja pogoda, swoje usługi oferuje park wodny, którego baseny wypełnione są podgrzewaną wodą morską. Najbardziej wymagających zapraszamy do wypoczynku dla ciała i ducha, które oferują położone w Darłówku ośrodki Wellness&Spa.Dzisiaj Darłówko, będące nadmorską dzielnicą Darłowa - szczyci się unikalnym mikroklimatem, z dużą zawartością leczniczego jodu, szerokimi, piaszczystymi plażami oraz urokliwym portem. Portem, w którym harmonijnie rozwija się rybołówstwo i takie funkcje turystyczne jak: wędkarstwo, żeglarstwo i wodna turystyka aktywna. Działka budowlana znajdująca się w kompleksie działek położonym prostopadle do ulicy Kurpińskiego. W kompleksie znajduje się 20 działek o powierzchniach od 837 m2 do 878 m2. NA sąsiedniej ulicy trwają budowy domów jednorodzinnych. Działka w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z usługami. Powierzchnia zabudowy maksymalnie do 25% powierzchni działki. Maksymalnie dwie kondygnacje nadziemnych (druga w poddaszu) Wysokość zabudowy maksymalnie do 9 m. Dachu wielospadowe o kącie nachylenia 45o . Dopuszcza się zabudowę wolnostojącymi budynkami do rekreacji indywidualnej o łącznej powierzchni do 50 m2 na jedną działkę. Media w drodze gminnej. Współrzędne GPS dla środka wewnętrznej drogi na poziomie trzeciej działki od ulicy: 54°25#39;04.8quot;N 16°25#39;28.9quot;E 54.418006, 16.424687

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Koszalin

Gnieźnieńska

 

2 100 000 zł

Działka inwestycyjna pod budowę osiedla domów jednorodzinnych o pow. 2,13 ha w pobliżu wjazdu do Koszalina od strony Poznania. Lokalizacja: Nieruchomość położona przy wjeździe do Koszalina na terenie dynamicznie zabudowywanym i cieszącym się dużą popularnością ze względu na bliskość centrum miasta. W pobliżu działki zabudowane budynkami wielorodzinnymi. Od naszej działki oddziela ten teren jeszcze jedna działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Odległości:- Castorama - 500 m- CH Atrium - 650 m- Katedra koszalińska - 2 kmWedług MPZP:Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczeniem usług w wydzielonym w budynku mieszkalnym lokalu użytkowym w wymiarze do 30% powierzchni całkowitej wszystkich kondygnacji nadziemnych budynku mieszkalnego.Zagospodarowanie terenu: Budynki mieszkalne - do 3 kondygnacji nadziemnych, trzecia kondygnacja nadziemna w poddaszu.Powierzchnia zabudowy do 45% powierzchni działki.Zasady podziału nieruchomości: Minimalna powierzchnia działki mieszkaniowej:- 350 m2 dla budynku mieszkalnego wolno stojącego,- 220 m2 dla budynku mieszkalnego bliźniaczego,- 130 m2 dla budynku mieszkalnego szeregowego.Media: - woda, kanalizacja sanitarna i kanalizacja deszczowa: w sąsiadującej z działką drodze- przyłącze elektryczne, w pasie drogowym ul. Gnieźnieńskiej, ok. 100 metrów od działki- gaz, w pasie drogowym ul. Gnieźnieńskiej, ok. 100 metrów od działkiNa przyległej działce, która jest drogą gminną, jest woda i kanalizacja sanitarna oraz deszczowa.Działka z dobrą strukturą inwestycyjną - tylko ok. 400 m2 przeznaczone jest w MPZP pod drogi. Zlecenie realizowane pod nadzorem Pośrednika, licencja nr 14825.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miejscowość

Ulica

 

Cena

Sarbinowo

południowa

 

1 800 000 zł

Działka inwestycyjna położona w bardzo dynamicznie rozwijającej się nadmorskiej miejscowości Sarbinowo.Jest to miejscowość posiadająca dużą szeroką plażę oraz wspaniałą, nowobudowaną promenadę, która znajduję się bezpośrednio przy plaży.Sarbinowo jest typowo letniskową, nadbałtycką miejscowością leżącą w powiecie koszalińskie, woj. Zachodniopomorskie. W pobliżu znajdują się miejscowości nadmorskie Mielno, Unieście, Łazy, Gąski.Działka znajduje się w odległości 450 metrów od morza.Leży bezpośrednio przy sarbinowskiej autostradzie ul. Południowej, nowo wybudowanej ulicy asfaltowej, przy której znajdują się liczne parkingi dla samochodów osobowych oraz szeroki chodnik.Dojście do morza: praktycznie w linii prostej dostęp do morza ulicą Spacerową i wychodzimy na główna ulicę w Sarbinowie ul. Nadmorską.Działka o powierzchni 8881 m2, dla której wydane jest ważne pozwolenie na budowę zespołu budynków wczasowych (użytkowane tylko w sezonie letnim) wraz z infrastrukturą techniczną.Na działce zaprojektowana jest budowa 18 domków typu bliźniak (9 budynków) oraz budynku gospodarczego (portierni) o powierzchniach: 35,47 m2 każdy domek plus taras przed wejście do domku o powierzchni ok. 7 m2 kwadratowych.Wszystkie media w ulicy Południowej: prąd, woda, kanalizacja, gaz.W aktualnym MPZP działka przeznaczona pod ZPn (tereny zielnie nieurządzone), jednak aktualne pozwolenie na budowę zostało wydane przed wejściem w życie miejscowego planu. Z tego powodu można zabudować działkę zgodnie z wydanym pozwoleniem na budowę.Oferta po opieką Pośrednika nr lic. 14825.