(numer oferty 4402357) DZIAŁKA na SPRZEDAŻGórawino,

235 500 zł

pow.: 78 500,00 m2

rata od: 993 zł
(kliknij aby obliczyć ratę)

Powierzchnia działki (m2)

78500,00 m2

Liczba pokoi

0

Symbol
4402357
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
235 500 PLN
Cena za m2
3 PLN
Kraj
Polska
Województwo
Zachodniopomorskie
Powiat
Koszalin
Gmina
Bobolice
Miejscowość
Górawino
Ulica
Górawino
Powierzchnia działki
78 500 m2
Rodzaj działki
Działka
Forma własności działki
Własność

Działka o pow. 7,84 ha pod stawy rybne. Działka uzyskała pozwolenia budowlane i środowiskowe na stawy rybne. Właściciel wykonał szereg prac początkowych: droga utwardzona płytami drogowymi, prace ziemne, ukszałtowanie basenów, utwardzenie itd. Nastąpiła jednak zmiana planów życiowych i stąd oferta sprzedaży działki.

Nieruchomość ta to prawdziwa oaza spokoju. Położona w dolinie rzeki Radew i przylegająca do jej dwóch dopływów oraz otoczona wzgórzami jest ostoją licznych zwierząt, w szczególności ptaków. Dojazd do działki drogą polną, częściowo brukową, częściowo wyłożoną płytami drogowymi z miejscowości Górawino w gminie Bobolice. 

Teren, na którym znajduje się działka to prawdziwa gratka dla milośników przyrody. Wokól jeziora, rzeki, lasy i pola. Nie trudno spotkac tu żurawie, czaple, czajki a nawet bociany czarne. Około 1,5 km od działki w górę Radwi leży jezioro Kwiecko, zasobne w ryby. Kawałek dalej znajduje się jezioro Kamienne, którego głębokość dochodzi do ponad 30-stu metrów. Dla miłośników inżynierii mamy tu Wodną Elektrownię Żydowo, wykorzystujące wspomniane wcześniej dwa jeziora. 

Odległości:

- Bobolice: 12 km

- Mielno: 50 km 

- Koszalin: 40 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Maciej Ilecki

Zapytaj o ofertę